Μετάβαση στο περιεχόμενο

Χρησιμοποιούμε cookies που ενισχύουν την εμπειρία σας στο site. Λεπτομέρειες                                                                                                             Αποδοχή

Καλωσήρθατε Eπισκέπτη / Welcome Guest

Σύνδεση »  

Εγγραφή Τώρα!
Καλώς ήρθατε στο Lifehack.gr, όπως οι περισσότερες διαδικτυακές κοινότητες θα πρέπει να συνδεθείτε ή να εγγραφείτε για να δημοσιεύσετε στην κοινότητα, μην ανησυχείτε είναι μια απλή δωρεάν διαδικασία με ελάχιστες πληροφορίες από εσάς.
  • Δημιουργήστε νέα θέματα και απαντήστε σε άλλους.
  • Παρακολουθήστε θέματα και συζητήσεις και λάβετε ενημερώσεις στο email σας.
  • Αποκτήστε την σελίδα προφίλ σας και κάντε νέους φίλους.
  • Στείλτε προσωπικά μηνύματα σε άλλα μέλη.

Guest Message by DevFuse

Φωτογραφία
- - - - -

Πρόβλημα με το ξεκίνημα, στο laptop μου 5630 acer aspire

• Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε νέο θέμα
  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 απάντηση στο θέμα

#1 kitkat

kitkat

Newbie

• Members
  • 1 Δημοσιεύσεις:
  • Ζώδιο / Ζodiac Sign:Παρθένος / Virgo
  • Χώρα / Country: Country Flag

Δημοσιεύθηκε 16 Απρίλιος 2013 - 10:52 μμ

παιδια το laptop μου παταω το κουμπι να ανοιξει και δεν ξεκιναει, ακουγεται να ανοιγει αλλα δεν ξεκινανε τα windows. είχε τα xp όταν τον αγόρασα και πριν 3 μήνες εβαλα τα windows7 αλλα ως τωρα δουλευε καλα. αμα το πατησω να ανοιξει πεντε εξι φορες ξεκιναει και δουλευει μια χαρα. μου ρχετε να το σπασω

#2 hackeralexis

hackeralexis

Newbie

• Members
  • 2 Δημοσιεύσεις:
  • Χώρα / Country: Country Flag

Δημοσιεύθηκε 17 Απρίλιος 2013 - 08:11 μμ

φιλαράκι πότε το πήρες το laptop, μ αυτά που λες δεν είναι πρόβλημα software , δεν εχει σχέση η αλλαγη σε win 7, εγώ πρώτα θα κοιτούσα την μπαταρία cmos άν είναι παλιούτσικο το laptop,  επίσης ένα update στο bios μήπως και κράσαρε κάτι εκεί και τέλος και το χειρότερο να χάλασε η μητρική

2 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες